Obserwatorzy

sobota, 4 czerwca 2011

Delikatna plecionka...

Ta bransoletka została zrobiona  na "podaj dalej", wiem już, że paczuszka dotarła więc mogę pokazać główną 'atrakcję', oprócz tego zrobiłam 3 pary kolczyków i oczywiście dodałam słodkości :)
Tą zrobiłam trochę później dla siebie, wzór bardzo mi się spodobał, a i przyjemnie się go robi stąd takie podobieństwo. Jednak by nie różniły się tylko kolorem u siebie nie dodałam koralików na zewnątrz.I ostatnia z tego wzoru, do kompletu "Czarna rozpacz"


Z uwagi na wzór pokazuję ją dopiero teraz.

 Jeszcze tydzień nauki i wystawienie ocen... potem pokażę Wam pewne kolczyki gdyż póki co nie mam czasu nawet zdjęć porobić. Czasem żałuję, że nie jestem pełnoletnia, zdarza się, że dostaję zaproszenie do jakiejś galerii, jakiejkolwiek, ale i tak nie mogę go przyjąć ze względu na wymogi wiekowe... Robienie biżuterii tylko na prezenty lub do 'pudełka' nie ma głębszego sensu, a sprzedaż bez stałego miejsca idzie powoli (znajoma znajomej koleżanki mojej siostry chciała to i to itd. mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi)

Obecnie mam 2 zamówienia na naszyjniki koralikowe, a czasu tak mało...

2 komentarze:

  1. śliczne te plecione bransoletki, szykuje mi się wyjazd na lipiec, kto wie może zaopatrzę się w co trzeba i też coś "poplotę", pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas :)

Aktywni :)

Get this widget

Popularne posty