Obserwatorzy

czwartek, 23 stycznia 2014

Coś nowego - wyzwanie

Coś nowego... to temat wyzwania na blogu Świat Pasji, może na pierwszy rzut oka ciężko dopasować te kolczyki do tematu, ale już wyjaśniam moją interpretację :)
- Kolczyki z pięknymi nowiutkimi  Fuchsytami z Rubinem, ściągane specjalnie z zagranicy, są cudne ;) 2 miesiące na nie czekałam i zaraz po rozpakowaniu się z nimi 'zabawiłam'
- Wszystkie materiały pochodzą ze stypendium, większość tych kolorów kupiłam po raz pierwszy i tkwiły sobie kilka miesięcy czekając na zmiłowanie
- no i to jest chyba najnowsza rzecz - moje podejście - gdy siadam sobie do biżuterii z dobrym filmem i gorącą herbatą zamiast do książek i do matury zakuwać, widać hobby silniejsze od rozsądku ;)

Dlatego te kolczyki są dla mnie czymś nowym, w moim zachowaniu, warsztacie... bardzo mało robię teraz, ale jeszcze sobie to odbiję.

Przypominam o pytaniach z poprzedniego posta : klikamy tutaj
 za odpowiedzi na nie czekają dodatkowe przywileje na candy, które będzie już niebawem z okazji urodzin bloga. Będzie nagroda dla osoby wybranej spośród tych które mi pomogą. Ktoś jeszcze chętny?


6 komentarzy:

 1. Świetnie wyglądają, to połączenie kolorów jest genialne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczne. Takie zestawienie kolorów, jak dla mnie, jest idealne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczne! Lubię takie dyndadełka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tiby5 to jest właśnie to czego szukałam, bardzo dziękuje za linki i oczywiście czeka na maila abym mogła dla ciebie przesłać mały drobiazg. Pozdrawiam i ślicznie dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne są :) takie inne i bardzo oryginalne :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas :)

Aktywni :)

Get this widget

Popularne posty