Obserwatorzy

wtorek, 15 kwietnia 2014

Pierwsza spinka

Pewnie ostatnia praca przed maturą i zarazem pierwsza spinka jaką zrobiłam. Także na wyzwanie KK - Podlasie. 
Może nie jest oczywiste powiązanie, ale już wyjaśniam. Gdy przeglądałam zdjęcia z Podlasia moją uwagę zwróciły kolory, a konkretnie niebieski. Pojawiał się bardzo często, czy to na pięknych, drewnianych okiennicach, dachach czy też na okazałych Cerkwiach. Zdjęcia którymi się inspirowałam znajdziecie na końcu posta wraz z ich źródłami. Teraz widać czemu moja spinka ma przedstawiać Podlasie? Jeśli nie to trudno, mi już zawsze będą się przypominały niezwykłe (jak na inne regiony) kolory budynków i te cerkwie cieszące oko nawet samym wyglądem. 

Od strony technicznej - można zauważyć na niektórych zdjęciach brąz, to nie omamy ;) robiłam na takim podkładzie z braku innych kolorów, ale już kryzys zażegnany, kilka godzin po skończeniu pracy dostałam piękny arkusz jasnego podkładu. Na żywo ciężko go dostrzec, ale makro wychwyci wszystko. Nikogo też raczej nie zdziwi, że nie jestem zadowolona z wykończenia, jak zwykle nierówno i myślę, że koraliki powinny być bliżej siebie - dopiszę do listy "co zrobię w najdłuższe wakacje życia", muszę poćwiczyć cierpliwość bo za szybko robię i tak to się kończy.


Źródło
Źródło
Źródło
Źródło

7 komentarzy:

 1. Spinek jeszcze nie robiłam, chociaż bazy leżą:) Bardzo mi się podoba, że twoja ozdóbka jest taka oszczędna w środkach, to sprawia, że jest jeszcze ciekawsza i mega elegancka. Co do podkładów, ja czasami specjalnie używam czarnego lub ciemnoszarego, bo fantastycznie podkreśla kolor i blask koralików! Jasny podkład niekiedy "spłaszcza" kolory i całą pracę.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie też spinkowe bazy leżą i czekają na kopa. Twoja jest śliczna, powodzenia w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale wstrzeliłaś z tą spineczką w temat, dowody inspiracji twardo stoją na ziemi. Mnie się bardzo podoba prostota, elegancja, bajer!!! Śliczna, aaa i powodzenia na maturze!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna spineczka, prosta w formie, wyrazista - no taka w stylu nic dodać nic ująć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Spinka jest super! Trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam minimalistyczne rozwiązania, dlatego ta spineczka po prostu mnie urzekła :) Świetnie dobrałaś kolorki. Sama z chęcią bym taką nosiła ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas :)

Aktywni :)

Get this widget

Popularne posty