Obserwatorzy

piątek, 17 października 2014

Zawieszka

No cóż, kolejna przerwa, a co gorsza sama nie wiem czym spowodowana, czas jest, materiał jest, miejsca  kawałeczek też jest więc czemu efektów nie ma? Chyba potrzebuję solidnego kopa by siąść do roboty, a jakoś sama się do niej nie potrafię zapędzić. Pomoże ktoś? 

Z pewnym zdziwieniem odkryłam, że nadal tu zaglądacie mimo takiej pustki. Statystyki w zasadzie niewiele się zmieniły, pisze czy nie, ruch podobny. 

Jednak coś dzisiaj pokażę, do kompletu są identyczne kolczyki, ale jest problem z domontowaniem sztyfcików więc nie załapały się na zdjęcia. 

Robiłam ją już dawno i w zasadzie nie wiem czy na czymś się wzorowałam czy nie, niby nie, ale wiecie jak to jest kiedy coś się zapamięta i nieświadomie odtwarza. Jeśli z czyjąś pracą się Wam kojarzą, dajcie znać, dopiszę inspirację.


A jeśli macie jakiś pomysł czemu tak trudno mi się zabrać do robienia to piszcie, bo samego zainteresowania koralikami nie straciłam, nadal mogę wydawać majątek na materiały i  inne takie ;)

Zanim wstawię zawieszkę na drugiego bloga czy fb poczekam czy wyjaśni się coś z inspiracją, nie mam ochoty na nagonkę :]

3 komentarze:

 1. Przepiękna zawieszka!! Ja podobnej nie widziałam, ale ja to mało w necie siedzę, u mnie podobnie: materiał jest, chęci są, ale czasu brak :( Wolny czas mam dopiero około 21-ej, a wtedy to mi wszystkie siły odchodzą. dodatkowo nie lubię robić na zamówienie, a ostatnio sporo ich mam, wolę coś zrobić spontanicznie, tak od siebie. Poza tym myślę, że wszystkiemu winna jest jesień!!! A gdzie masz drugiego bloga? bo ja coś nie jestem w temacie. Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tym wzięciem się za robotę, mam tak samo...
  Alle przesyłam dobrą energię, więc do roboty! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. This is a really good idea that you have going on.
  หนังใหม่

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas :)

Aktywni :)

Get this widget

Popularne posty